Junior Marketing & PR Specialist

W związku z rozwojem projektów IT poszukujemy

Ref. No.: 2103/2019
Location: Wrocław /Polska
start: ASAP
Duration: współpraca długoterminowa

Twoje obowiązki:

Wymagania:

Mile widziane:

 Oferujemy:

Brzmi interesująco?

CV w języku angielskim wyślij na adres: job@zoneit.pl
Aplikacja powinna zawierać następujące informacje:

  • przebieg edukacji (okres, nazwa szkoły/uczelni, specjalizacja),
  • przebieg zatrudnienia (okres, nazwa firmy, branża, stanowisko, zakres zadań),
  • udział w projektach (okres, nazwa i opis projektu, użyte technologie, funkcja w projekcie),
  • znajomość języków obcych (w mowie i w piśmie),
  • znajomość technologii IT z podaniem okresu i własnej oceny stopnia znajomości (języki programowania, technologie internetowe, systemy bazodanowe i inne zgodnie z powyższymi Wymaganiami),
  • certyfikaty.

Przydatne pliki do pobrania:

Complete CV Knowledge of technology

Wie Bewirbt Man Sich?

Es ist einfach. Es reicht, ein kurzes Formular auszufüllen und unsere Personalabteilung wird mit Dir Kontakt aufnehmen.

Fülle Das Formular Aus